Chcesz robić apetyczne zdjęcia smartfonem?

DOŁĄCZ DO KURSU ONLINE FOTOGRAFII KULINARNEJ

Naucz się robić apetyczne zdjęcia, wykorzystując do tego smartfona.

Jeśli lubisz fotografować dania, które przyrządzasz w swojej kuchni lub zamawiasz w restauracji i publikujesz je w mediach społecznościowych, oraz uważasz, że można by je zrobić lepiej, jeśli nie rozumiesz zasad działania aparatu i chcesz panować nad światłem oraz nauczyć się robić smakowite zdjęcia – dokładnie takie, jakie MIAŁY wyjść, a nie takie, jakie aparat “ZROBIŁ”, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Czego dokładnie się nauczysz?

Techniczne aspekty

Zrozumiesz zaawansowane ustawienia w aparacie smartfona oraz nauczysz się je wykorzystywać. Poznasz metody obróbki zdjęć w darmowych programach dostępnych na smartfona.

Kompozycja i aranżacja

Zdobędziesz wiedzę na temat kompozycji w fotografii, organizacji pracy podczas fotografowania, trików aranżacyjnych oraz jak stylizować żywność, oraz dobierać tło i dodatki w zależności od pożądanego klimatu zdjęcia

kurs fotografii kulinarnej smartfonem

Światło i perspektywa

Dowiesz się jak prawidłowo używać i modyfikować światło dzienne na potrzeby zdjęć żywności i fotografować ją w różnych kluczach oświetleniowych i aranżacjach, z różnej perspektywy.

kurs fotografii kulinarnej smartfonem

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs online fotografii kulinarnej jest adresowany do wszystkich tych, którzy chcą robić apetyczne zdjęcia jedzenia przy pomocy aparatu w smartfonie.

Bestseller platformy edukacyjnej eduj.pl!

kurs fotografii kulinarnej smartfonem

Co obejmuje kurs?

Kasia Fiszer

Jako fotograf reklamowy, pomagam moim Klientom wyeksponować w najlepszym świetle produkt, który chcą sprzedać. Pracuję głównie dla branży spożywczej i wydawniczej, oferując sugestywne i apetyczne, stylizowane fotografie żywności do reklamy, kampanii w mediach społecznościowych, na strony internetowe lub do artykułów i książek o tematyce kulinarnej. Zajmuję się również fotografią reklamową i produktową na potrzeby sklepów internetowych. Od 2016 roku uczę fotografii reklamowej w formie kursów i warsztatów grupowych i indywidualnych. Mam kontakt zarówno z osobami o zaawansowanej wiedzy jak i takimi, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią. Dlatego dobrze wiem z jakimi problemami z fotografowaniem dań borykasz się na co dzień i jestem w stanie Ci w tym pomóc w możliwie najprostszy sposób.

Opinie o kursie

Patrycja Pawłowska

Świetny kurs! Dużo ciekawostek, wiedzy, merytoryki. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i nie żałuję wydanych pieniędzy. Polecam!
kurs fotografii kulinarnej smartfonem

Co znajdziesz w tym kursie?

Wejdź ze mną na ścieżkę prowadzącą Cię ku pysznym i przyciągającym wzrok zdjęciom.

Wkrótce nauczysz się kusić obrazem i wywoływać głód u swoich widzów. Wystarczy aparat w smartfonie, światło i dobre chęci!

+48 517 486 766

kontakt@foodandlight.pl

COPYRIGHT © 2021 FOOD&LIGHT I CREATED BY ONLINE ASSIST