fbpx
Przejdź do treści

O nas

Kasia Fiszer

Fotograf i stylista

Food&Light założyła w 2015 roku i od tamtej pory nie traci energii do rozwoju firmy oraz do realizacji kolejnych sesji zdjęciowych produktów.

Pomaga branży spożywczej i wydawniczej, oferując sugestywne i apetyczne, stylizowane fotografie żywności do reklamy, kampanii w mediach społecznościowych, na strony internetowe lub do artykułów i książek o tematyce kulinarnej. 

Zajmuje się również fotografią reklamową i produktową na potrzeby sklepów internetowych. 

Od 2016 roku uczy fotografii (m.in. w Trójmiejskiej Szkole Fotografii), gdzie prowadzi zajęcia z fotografii reklamowej w formie kursów i warsztatów grupowych i indywidualnych. Przez całą swoją karierę jako nauczyciel, przeszkoliła jak dotąd około 200 osób, mając kontakt zarówno z osobami o zaawansowanej wiedzy jak i takimi, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią.

Na podstawie tych doświadczeń powstał kurs fotografii kulinarnej smartfonem – Przepis na zdjęcie smartfonem.

Robert Fiszer

Retuszer, logistyk

Odpowiedzialny za terminy realizacji poszczególnych etapów zlecenia oraz wszelką logistykę. Nadaje ostateczny szlif fotografiom, poddając je precyzyjnej obróbce w programie graficznym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży poligraficznej, wie jak odpowiednio przygotować finalne pliki do druku, aby uniknąć ewentualnych problemów technicznych.

Współpracownicy

Na sukces firmy oraz poszczególnych realizacji dla Klientów pracują również nasi wieloletni, niezawodni współpracownicy. W zależności od wielkości zlecenia jesteśmy w stanie zapewnić ekipę składającą się z retuszera, dodatkowego stylisty, kucharza i cukiernika. Istnieje również możliwość wynajęcia większego studio wraz z pełnym zapleczem.