fbpx
Przejdź do treści

Współpraca

Czy wiesz, że...

40% osób kupujących przez internet, lub podejmujących decyzję o zakupie na podstawie obrazu, kupuje chętniej gdy widzi produkt przedstawiony w określonym kontekście?

Oczywiście musi to być kontekst ściśle z nim współgrający, dlatego tak ważne jest, aby na etapie tworzenia marki wiedzieć, do jakiego rodzaju klienta będzie ona adresowana. To samo dotyczy się dalszej komunikacji wizualnej – musi być ona skrojona na miarę potrzeb Twoich i Twojego odbiorcy, a tym zajmujemy się my.

Stworzymy dla Ciebie spersonalizowane fotografie do materiałów reklamowych, stworzone ściśle według wytycznych dostarczonych przez Ciebie.
Z przyjemnością też zaproponujemy własne pomysły na przedstawienie produktu.

Przy okazji, lub zupełnie niezależnie – zrobimy dla Ciebie świetne packshoty, które odwzorują wszystkie najważniejsze cechy produktu.

Niczym nie musisz się martwić!

Jesteśmy z Gdańska, ale większość zleceń realizujemy w pełni zdalnie.

W dużym skrócie – Ty wysyłasz nam produkty, my robimy zdjęcia i odsyłamy produkty i pliki cyfrowe.

Oczywiście na początku mamy konsultację telefoniczną lub on-line dotyczącą szczegółów projektu, następnie przedstawiamy brief, czyli zarys pomysłów na zdjęcia – tak, aby mieć pewność, że nasze wizje zazębiają się. Podpisujemy umowę i działamy!

Na każdym etapie produkcji jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem (łącznie z możliwością wysyłania na bieżąco zdjęć z sesji).

Realizujemy zlecenia dla sklepów internetowych, do reklam i katalogów drukowanych oraz ilustrujemy przepisy kulinarne na potrzeby magazynów i książek kucharskich.